Pamiątka nie byle jaka

Roczek dziecka to szczególne wydarzenia, data pełna wspomnień i pamięci, nie tylko dla rodziców, ale i bliskich. Zwykle dziadkowie, chrzestni i najbliższe ciocie, wujkowie starają się o obdarowanie dziecka czymś wyjątkowym z wyjątkowej okazji, jaka jest ukończenie pierwszego roku życia.

pamiątka na roczek

Oczywiście dziecko w tym wieku nie jest w stanie docenić pamiątki, jednak z biegiem lat z pewnością chętnie powróci do prezentów, jakie otrzymało właśnie w rok po narodzinach. Jedna z propozycji na podarunek ku pamięci są metalizowane przedmioty. Oryginalna pamiątka, w zasadzie na każda okazję, jednak jako pamiątka na roczek pasuje idealnie. Metoda metalizowania pozwala na zachowanie w eleganckim stylu przedmiotów codziennego użytku dziecka.

Po wielu latach z sentymentem można spojrzeć na smoczek, czy butelkę niemowlęcą, jednak by przedmioty te zachować w ciekawej formie, można pomyśleć o eleganckiej oprawie drewnianej i metalizacji. Obecnie można skorzystać z usług metalizacji przedmiotów powierzonych jako pamiątki na roczek, dołączając do kompletu adekwatne życzenia, cytat, czy dedykację z datą, imieniem itp. Tym sposobem zapewnimy unikalność prezentu, czy pamiątki. Wyjątkowy prezent to nie tylko wyraz uznania i gest darującego, wykazującego tym samym zainteresowanie i zaangażowanie w podarek, jednak wartość dla obdarowanego, który dzięki przedmiotom zwyczajnym, ale w niezwyczajnej formie może zachować chwile ważne na całe życie.

pamiątki na roczek

pamiątki na roczek

Jeżeli chcemy podarować taki drobiazg, ale nie posiadamy przedmiotów faktycznych dziecka, również można zakupić gotowy produkt, dodając do niego personifikację w postaci graweru na blaszanej tabliczce. W ofercie dostępne są zarówno upominki typowo niemowlęce, jak i dziecięce, metoda metalizacji umożliwia pokrycie cienka warstwą metalu prawie każdego przedmiotu, również zabawek, bucików, co roztacza ogromne możliwości w zakresie zlecenia metalizacji, jak i zamówienia ?gotowego? produktu względem wskazówek klienta. Również oprawa przedmiotu może zostać wybrana spośród zaproponowanych wzorów, a tekst grawerowany może być szablonowym, lub samodzielnie skonstruowanym i przesłanym do grawerowania.

 

Wyszukiwane frazy:

  • jakie przedmioty na roczek

Comments are closed.